Новости

02/03/2020 Новости
 

Опалення електричним котлом Vitotron 100 Електричні котли чудово підходять для обігріву будинків, які знаходяться далеко від газової мережі. Вони є ідеальним рішенням в енергозберігаючому будівництві.

Все новости

СЕРВИСНЫЙ ЦЕНТР ЭНЕРГОИНВЕСТ

Является сервисным партнером
торговых марок
Devi, Buderus, Danfoss, Viessmann,
Wolf, Beretta, Carrier, Toshiba, Ariston.


Новости


Опалення електричним котлом Vitotron 100

Електричні котли чудово підходять для обігріву будинків, які знаходяться далеко від газової мережі. Вони є ідеальним рішенням в енергозберігаючому будівництві.

Електричні котли - сучасне, комфортне, безпечне та екологічне джерело тепла. Це невеликі пристрої з естетичним виглядом, які можна легко встановити практично в будь-якому місці.

Опалення електричним котлом:

  1. простота монтажу
  2. безпека – відсутність димових газів
  3. комфортне обслуговування 
  4. взаємодія з іншими джерелами тепла і фотоелектричною установкою

 

Легкий монтаж і управління работою котла

Установка котла Vitotron 100 обходиться недорого і не вимагає підключення до газової системи, проведення димовідведення, котельні або приміщення для зберігання палива. Для роботи пристрою досить мати можливість підключення до електричної мережі. Високий тепловий комфорт і відсутність потреби в обслуговуванні цього котла забезпечуються погодозалежним управлінням (тип VMN3). При ефективності котла на рівні 99,4% (дійсна ефективність) він гарантує енергозберігаючу експлуатацію опалювальної системи.

Безпроблемна взаємодія 

Електричний котел Vitotron 100 може виконувати функцію головного нагрівального пристрою в будинку або допомагати опалювати будинок, в якому головним джерелом тепла є твердопаливний котел або камін. Зберігаючи низькі експлуатаційні витрати, Vitotron 100 забезпечує високий комфорт використання і гарантує, що під час відсутності мешканців будинку буде підтримуватися температура, що дозволяє уникнути замерзання опалювальної системи будівлі.

Котел Vitotron 100 з використанням модулів опалювальних контурів може взаємодіяти з буферним резервуаром системи опалення. Такий тип системи опалення завдяки акумуляції тепла в період низьких тарифів на енергію забезпечує ще більш низьку вартість опалення.

Vitotron 100 може використовуватися з будь-якими типами систем опалення та ємнісних водонагрівачів. Котел обладнаний мембранним баком місткістю 5 літрів і необхідною захисною арматурою. При комбінації котла з ємнісним водонагрівачем можливе регулювання температури води і включення циркуляційного насоса згідно налаштованими добовими і тижневими програмами.